• מתיחת פנים וצוואר בשיטת Aptos

    טכנולוגיית APTOS מיושמת בהצלחה על ידי מומחים והיא זכתה לפרסים בינלאומיים

פריצה טכנולוגית בתחום מתיחה בחוטים – חוטי APTOS בשילוב חומצה היאלורונית

אחת המלחמות הקשות ביותר בחיינו היא נגד הטבע ונגד הגיל הטבעי שלנו. אך ככל שהטכנולוגיות בתחום רפואת האסתטיקה הולכות ומתקדמות, כך גם אנחנו זוכות להרוויח עוד זמן להיראות יפות לתקופה ממושכת יותר. Aptos היא אחת מהשיטות המתקדמות ביותר בעולם למתיחה בחוטים ובשילוב של טכנולוגיה וטכניקות מתקדמות מאפשרת להרוויח עוד זמן להיראות צעירה ויפה יותר.

מערכת השרירים בפנים נחלשת עם הגיל, למעשה בשלב מסוים בחיינו ישנה הידרדרות במערכת השרירים בפנים מה שגורם לעור הפנים להיראות נפול כאשר הרקמות הרכות מאבדות את כוחן להתמודד עם כח המשיכה.תופעה זו נקראת בז'רגון המקצועי פטוזיס. אחת מסיבות של תופעה בלתי נמנעת זו היא הידרדרות של מבני קולגן במערכת השרירים-אללי שטחית (SMAs). מערכת זו משמשת כמסגרת התומכת בצורת הפנים והיא נחלשת עם הגיל. זה מוביל לשינוי במתאר הכללי של הפנים אשר לא ניתן לתיקון על ידי קרמים, עיסוי או מכשירים. הגבות יורדות, הקמטים בצדי האף נעשים עמוקים יותר, קצוות הפה צונחים, הרקמות הרכות של הצוואר זזות לכיוונים שונים ההידרדרות הזו אינה מסוכנת מבחינה רפואית אבל היא פשוט לא נראית טוב וזה בעיקר מוביל לשינוי במתאר הכללי של הפנים, כלומר המראה הכללי של הפנים שלנו פשוט משתנה והופך להיות מבוגר יותר.
שיטת חוטי APTOS מיועדת למאבק בירידת רקמות רכות של הפנים כתוצאה מפטוזיס הנגרם על ידי כח משיכה, וזאת ללא התערבות כירורגית.

חוטי Aptos נמצאים בשימוש כבר למעלה מ-20 שנה, כאשר לאחרונה שוכללו החוטים ונוספה להם חומצה היאלורונית אשר מעניקה יתרון משמעותי על פני החוטים הקודמים. החומצה מעניקה נפח וגמישות לעור ומשמרת את הטיפול לתקופה ארוכה של עד שנתיים. טיפול בחוטי Aptos טומן בחובו שלושה יתרונות מרכזיים בטיפול אחד: סיוע בחידוש רקמות רכות שהידלדלו, מיצוק העור ושיפור מרקם העור.

ישנם מגוון סוגי Aptos ובקליניקות המתמחות בתחום מתבצעת התאמה קפדנית לגבי סוגי החוטים לאיזור הנבחר בפנים.

התוצאות הראשונות ניכרות כבר ביום הטיפול: העור נמתח. כאשר את אפקט המתיחה המלא ניתן לראות כעבור חודשיים. סביב החוט נוצר קולגן (החלבון העיקרי של העור האחראי לגמישות שלו), בעוד שרקמות פיברוטיות מחזיקות את העור בנוסף במקום הנכון ומאריכות את משך האפקט עד שנתיים בממוצע, בהתאם לגיל המטופל, מצב העור ואזורי התיקון.

הפטנט הייחודי בחוטי ה- APTOS הוא השימוש בחומר קפרולק, חומר תפרים אינרטי בטיחותי המסולק מהגוף במלואו במשך 360 יום. החוטים כוללים גם את חומצת החלב המעודדת את התהליכים הטבעיים של יצור קולגן, החלבון העיקרי של העור האחראי לגמישות והיופי שלו. כעבור 1.5-2 חודשים אחרי הטיפול, החוטים מתחילים להיספג. חומצת החלב מגיעה לתאי העור. מומחי חברת APTOS מסבירים שבדרך זו מקבל העור מעין מזותרפיה. אצל כל המטופלים, כעבור 3 שבועות בממוצע ניכרת עליה של טונוס וגמישות של עור הפנים והצוואר.

הכנסת חוטי APTOS נעשית ללא אשפוז בהרדמה מקומית, ללא כאבים. לרופא מומחה היא לוקחת 30 דקות בממוצע, תלוי בכמות אזורי התיקון וכמות החוטים. הטיפול נעשה ללא חתכים, מתאפיין בטראומטיות נמוכה ואינו דורש תפרים או תחבושות, לא משאיר צלקות ולא דורש שיקום ארוך טווח. מתיחת העור בשיטה זו נותנת תוצאות אמינות, יציבות וארוכות טווח.

הטיפול בחוטי Aptos מיועדת לטיפול בצניחה של קצוות השפתיים, קפלים, שינוי מתאר פנים, צניחת גבות, קמטי מצח ומתאר לא חלק של רקמות רכות בפנים. ומתאים לנשים וגברים כאחד. עם זאת נשים בהריון והנקה, בעלי מחלות זיהומיות חריפות, פתולוגיות אונקולוגיות, או תהליכים דלקתיים חריפים והפרעות בקרישת הדם אינם יכולים לעבור את הטיפול.

החל מ- 1996, טכנולוגיית APTOS מיושמת בהצלחה על ידי מומחים בארצות רבות, והיא זכתה לפרסים בינלאומיים. חוטי APTOS מאושרים לשימוש על ידי ה- FDA ומשרד הבריאות הישראלי. היום עם ההתקדמות בטכנולוגיה ושימוש בחוטי Aptos עם חומצה היאלרונית התוצאה המתקבלת עולה על כל דימיון.

תמונה 1: 5 שבועות לאחר הטיפול – תיקון הצניחה של רקמות רכות והשליש התחתון של הפנים (קצוות השפתיים הנפולות) והחלקת מתאר הפנים

תמונה 1: לפני החדרת חוטי APTOS לאזור קצה הלסת התחתונה

תמונה 2: 5 שבועות לאחר הטיפול – החלקת הקמטים ועליית טונוס העור

תמונה 2: לפני החדרת חוטי APTOS לאזור הצוואר

למידע נוסף על הטיפול השאירו פרטים

אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף בטלפון: 077-2309938

הזמנת טיפול

אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף בטלפון:

או להשאיר פרטים ולקבוע בקלות פגישת ייעוץ ללא תשלום:

מתיחת פנים וצוואר בשיטת Aptos - פנים של אישה

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך

לקביעת טיפול ופרטים נוספים >>

נשמח לעמוד לרשותכם

השאירו פרטים

לטיפול דחוף חייגו עכשיו!

לקביעת טיפול ופרטים נוספים

נשמח לעמוד לרשותכם

השאירו פרטים

לטיפול דחוף חייגו עכשיו!